Завантаження

КОНТАКТИ

Україна, м. Київ, 02132 вул. Дніпровська Набережна 26 Ж, 12 поверх

+38 (044) 593-20-44
Відділ продаж: +380503485834
Відділ постачання: +380503889595  

office@kringredients.ua

Переваги наших послуг

Наші рішення - це гарантія затребуваності вашого продукту на ринку

Регулярна дослідницька робота, розуміння взаємозв'язку аромату та смаку з емоціями кінцевого споживача дозволяють нам спільно з клієнтами якнайшвидше розробляти унікальні технологічні рішення для харчової промисловості

Розробка нового інгредієнта
Докладніше
Розробка кінцевого продукту
Докладніше
Адаптація існуючого інгредієнта
Докладніше
Кінцеве рішення

Розробка нового інгредієнта

Індивідуальні рішення
Об'єднання досвіду
Маркетинг та технології
Унікальні інгредієнти
Ми створюємо індивідуальні технологічні рішення, якість та вартість яких максимально ефективно вирішують існуючі бізнес-завдання.
Ми об'єднуємо власні ноу-хау та рекомендації наших партнерів - європейських ароматичних будинків та виробників, надаємо нашим клієнтам доступ до експертизи та компетенцій світового рівня
Завдяки об'єднанню знань маркетологів та кращих технологів галузі, застосування наших розробок під час виробництва харчових продуктів забезпечує високі комерційні результати кінцевих продуктів.
Унікальні смако-ароматичні та функціональні інгредієнти, що створюються у власній інноваційній лабораторії, стають одним з ключових факторів успіху готових продуктів наших клієнтів.
листайте в сторони
Комплексне рішення

Процес розробки кінцевого продукту

листайте картки в сторони
01
Постановка завдання

Розробка ексклюзивного смаку, оптимізація виробничого процесу, адаптація продукту для локального або глобального ринку, зниження собівартості при збільшенні якості, збільшення виходу продукції, продовження терміну зберігання, зміна органолептичних характеристик - аж до улюбленого всіма "Здивуйте нас". Все, що вимагається на цьому етапі - це визначити завдання, яке вирішить для вас KR Ingredients.

02
Деталізація технічного завдання

Ми деталізуємо два ключових аспекти завдання - технологічний та комерційний. Глибоко вивчивши ринок, продукт, виробничий процес та постачальників нашого клієнта, ми визначаємо, яку додаткову вартість може створити наше технологічне рішення, та описуємо його в деталях.

03
Розробка інгредієнта

Перший ступінь інноваційно-виробничого комплексу, в рамках якого ми розробляємо свої рішення - це інноваційна лабораторія. Технологи та маркетологи KR Ingredients, проводячи ряд аналізів, тестів та консультацій з представниками ароматичних будинків та виробниками сировини, розробляють оптимальне рішення, яке точно відповідає вимогам технічного завдання.

04
Створення зразків продукту

Наявність власного експериментального цеху KR Ingredients дозволяє виробити та представити для дегустації зразок готової продукції, виконаний на тій сировинній основі, яку використовує наш клієнт. Ми завжди готові запросити технологів наших клієнтів на виробництво, щоб разом з ними провести відпрацювання продукту з використанням створеного нами інгредієнта.

05
Внутрішня дегустація та оцінка

Внутрішня система оцінки, що застосовується в рамках дегустацій, дозволяє визначити, який зі створених нами зразків продукції найбільш точно за своїми органолептичними характеристиками відповідає поставленому клієнтом завданню. Ми несемо повну відповідальність за смакові якості кінцевої продукції, і дегустація - це додатковий етап тестування та контролю, що реалізується найбільш досвідченими фахівцями KR Ingredients.

06
Передача продукту клієнтові

Ми доводимо продукт до оптимального результату та передаємо його клієнтові. Згодом ми забезпечуємо повний технологічний супровід нашого рішення, співпрацюючи з технологами клієнта аж до процесу допрацювання експериментальної партії продукту на потужностях клієнта або в експериментальному цеху KR Ingredients.

07
Отримання зворотного зв'язку

У разі необхідності допрацювання рішення, технолог KR Ingredients вносить відповідні допрацювання до рецептури, здійснює відпрацювання продукту в експериментальному цеху та, після дегустації, знову надає результат, що вимагається, клієнтові.

08
Укладення контракту

Обговоривши всі технічні та комерційні умови постачання, ми укладаємо договір про співпрацю.

09
Технологічна підтримка

Щоб вибудовувати міцні довгострокові відносини з клієнтом, ми забезпечуємо повний технологічний супровід наших рішень після підписання контракту та постачання. За кожним підприємством клієнта ми закріплюємо технолога, який постійно доступний для надання будь-якої необхідної на виробництві допомоги та оперативної реакції на будь-які форс-мажорні ситуації.

Технологічне рішення

Адаптація існуючого інгредієнта

На технологічній базі нашого експериментального цеху та інноваційної лабораторії ми проводимо весь комплекс робіт з дослідження, тестування та адаптації інгредієнтів під конкретні технологічні або маркетингові завдання.

Вирішуємо навіть найскладніші завдання

Синергія досвіду наших найбільш досвідчених фахівців, співробітників науково-дослідницьких інститутів, а також молодих креативних професіоналів, дозволяє нам вирішувати найбільш складні дослідницькі та технологічні завдання.

Модифікація окремих характеристик інгредієнтів

Наші напрацювання та ноу-хау дозволяють модифікувати окремі характеристики інгредієнтів, забезпечуючи їхню максимальну ефективність в існуючому виробничому процесі наших клієнтів.

Зворотний зв'язок

KR Ingredients готовий допомогти своїм клієнтам та якнайшвидше виконати заявки на постачання інгредієнтів

Зв'яжіться з нами – ми якнайшвидше відповімо на ваш запит та запропонуємо відповідне рішення

Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
KR Ingredients
Київ Україна, м. Київ, 02132 вул. Дніпровська Набережна 26 Ж, 12 поверх +38 (044) 593-20-44
Відділ продаж: +380503485834
Відділ постачання: +380503889595
unsurtoto unsurtoto unsurtoto